Obóz letni 2018 – Chabsko

TERMINY
22.07-31.07.2018
01.08-10.08.2018
13.08-22.08.2018


CENA: 1290 PLN


Organizujemy obóz sportowy dla wszystkich drużyn w miejscowości Chabsko k/ Mogilna
w woj. kujawsko – pomorskim.

Zakwaterowani będziemy w hotelu „HEAVEN”. Warunki hotelowe są bardzo dobre.
W obrębie ośrodka mamy do dyspozycji olbrzymią przestrzeń, idealną do zorganizowania zajęć
w grupach jak i wypełnienia wolnego czasu na różnego rodzaju zabawach. Pisząc o ośrodku, nie sposób nie wspomnieć o wyśmienitych posiłkach jakie serwowane są każdego dnia. Jest to jedno z nielicznych miejsc w Polsce jakich z pewnością nie odwiedzi Magda Gessler w ramach „kuchennych rewolucji”; co najwyżej jako częsty gość hotelowy.

Jedną z wielu atrakcji czekających na naszych obozowiczów będą wizyty na kąpielisku znajdującym się nad Jeziorem Wiecanowskim. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Dobre miejsce zarówno dla łakomczuchów (lody, gofry) jak i amatorów kąpieli czy zwolenników ciągłego ruchu (siatkówka plażowa).

Treningi oraz mecze kontrolne na obozie piłkarskim, to absolutna podstawa. Dlatego
podchodzimy do tego tematu bardzo skrupulatnie. Ranne i popołudniowe zajęcia na trzech pełnowymiarowych boiskach z naturalną nawierzchnią w Mogilnie i Dąbrówce powinny zapewnić trenerom absolutny komfort pracy i zagwarantować optymalne przygotowanie drużyny do
sezonu. Rozszerzone kontakty ze szkoleniowcami pobliskich szkółek pozwolą zorganizować satysfakcjonującą liczbę meczy sparingowych. Konfrontacje z zespołami z Bydgoszczy, Gniezna czy Poznania mogą być dla nas bardzo ciekawym doświadczeniem.